Playboy VIP Party VOL.7

playboy-slovakia

Info:

07.08.2015 - Senecké Jazerá

VEĽMI OBĽÚBENÁ A VYHĽADÁVANÁ PÁRTY S NAJKRAJŠÍMI ŽENAMI SA TENTORAZ KONALA V SENCI NA SLNEČNÝCH JAZERÁCH. PRI VCHODE DO PRIESTOROV PLAYBOY PÁRTY VŠETKÝCH POTEŠIL POHĽAD NIELEN NA KRÁSNE ZAJAČIKY, ALE AJ NA LUXUSNÉ AUTÁ, KTORÉ SA TU ZIŠLI AJ SO SVOJIMI MAJITEĽMI PRI PRÍLEŽITOSTI PLAYBOY RACE 2015.

Vydarená akcia plná luxusu a zvodných kriviek vzbudzovala veľkú pozornosť zvedavcov. Zábava spojená s krstom augustového čísla Playboy magazínu bola opäť len pre pozvaných. Svoju titulku si prišla pokrstiť modelka – farmárka – fitnes trénerka Lucia Mokráňová. Terasa pod holým nebom praskala vo švíkoch a prítomných pánov Relleciga. Dievčatá predviedli bujné krivky v pestrých modeloch tejto značky. Samozrejmosťou tohto horúceho letného večera boli aj gogo tanečnice a naše zajačiky. Krásne ženy, Playboy bunnies, Playmates a vplyvní muži sú už samozrejmosťou týchto akcií.

Po polnoci sa celá zostava hostí presunula limuzínou a luxusnými autami do bratislavského The Clubu, kde sa o všetkých hudobne postaral DJ Glorious. Veľké poďakovanie patrí partnerom akcie a hlavne šéfovi slovenského Playboy časopisu Johnnymu Kortisovi. Samozrejme by sme chceli poďakovať aj českému šéfovi Playboy magazínu Vladkovi Olexovi, ktorý došiel túto akciu osobne podporiť. Nech sú aj ďalšie párty takéto skvelé!


PARTY   PHOTOS

  • playboy-party
  • playboy-party
  • playboy-party
  • playboy-party
  • playboy-party
  • playboy-party