LUCIA MOKRANOVA MISS MESIACA AUGUST

playboy-slovakia

STORY:

Farmárka, modelka, fitnes trénerka

Č̌o sa ti páči na mužoch?

Na mužovi sa mi páči, keď je veľký, má veľké ruky a silné objatie. Vtedy sa cítim pri ňom v bezpečí. Páči sa mi, keď sa muž o seba stará, chodí pekne oblečený, pekne vonia a úplne najlepšie je, keď má tetovanie. Mám rada mužov, ktorí sú vtipní a neboja sa urobiť si žarty sami zo seba a potom aj zo mňa.

Čo na nich neznášaš?

Neznášam, keď chlap hovorí iba sám o sebe. Všetko pozná, všade bol a ak náhodou nebol, tak sa práve chystá... Nemám rada "mudrlantov". Asi úplne zo všetkého najviac nenávidím, keď sa chlap správa k žene ako k tovaru a popri tom vypisuje a naháňa ďalších desať žien. To pre mňa nie je frajer, ale chudák.

Po čom túžiš?

Túžim po tom, aby niekto túžil po mne a aby chcel spoznať moju osobnosť. Chcela by som byť v živote stále milovaná a vždy na prvom mieste. Žiť naozaj šťastne a bez pretvárky.

Kariérne ciele?

Kariérne ciele si dávam vždy, ale nie veľmi dopredu. Momentálne prežívam asi najlepšie obdobie, čo sa práce a kariéry týka. Robím to, čo ma baví a čo som vždy chcela. Od malička mám sen, ktorý si postupne plním, a to je hrať v seriáloch a filmoch. Rada by som si zahrala nejakú milú rolu, lebo zatiaľ som vždy hrala len milenku alebo mrchu.

Ktorú vec absolútne neznášaš?

Ranný budík! Neznášam skoro ráno vstávať.

Opíš dokonalú noc...

Budem s mužom popíjať dobré víno. Uvarila by som večeru, mali by sme vyložené nohy, bavili sa a robili by sme všetko, čo k vzťahu patrí (smiech).

playboy

PLAYMATE   PHOTOS

  • mokranova
  • mokranova
  • mokranova
  • mokranova