KNOW-HOW

playboy-slovakia

STORY:

Playboy sa pokúsi odhaliť, či sa nebude flákať...

Je to rovnaká záhada ako nenápadný úsmev Mony Lisy: niekedy sú plaché ženy v posteli ako divoké tigrice a inokedy len ležia ako medvedík koala. Niekedy sa bruneta v sexi šatách zmení na hanblivé dievčatko. A inokedy je taká vzrušujúca, ako ste predpokladali. To všetko vyvoláva otázku: je možné vopred odhadnúť, aká bude žena v posteli? Odborníci tvrdia, že áno ... svojím spôsobom. Podľa väčšiny sexuológov sú vonkajšie znaky nedostatočné. Vysoké podpätky, krátke sukne a vyzývavá chôdza nemusia toľko znamenať. Symbolizujú číry úmysel, ale neznamenajú, že práve táto žena je v skutočnosti dobrá v posteli a hodí sa k vám. Čím sa teda máte riadiť skôr, než ju pozvete na schôdzku? Môžete si všímať nasledujúce znamenia.

AKO SI ŽENY VYBERAJÚ NÁS?

SPRÁVANIE
Ženy inštinktívne hľadajú niekoho, kto vie zarobiť peniaze a postarať sa o deti potvrdili to všetky vedecké štúdie. Vašou úlohou je dokázať vysoký stupeň vzdelania, ambície, sociálnu triedu a prístup k zdrojom. Majte hlavu vztýčenú a snažte sa budiť dôveru. Ženy si aj pre krátkodobý flirt vyberajú sympatického, dobre vyzerajúceho muža, lebo má najlepšie gény.

SPOLOČNOSŤ
Muži v skupine majú tendenciu správať sa príliš chlapčensky. To ženy často desí. Navyše medzi sebou súťažia v tom, kto povie niečo duchaplnějšie, zábavnejšie alebo sprostejšie. To ženu núti vypratať pole. Ako sa hovorí, keď ide chlap do krčmy s partiou, vracia sa domov zasa len s partiou. Na stretnutiach s kamošmi nie je nič zlé, ale keď sa chcete zoznámiť so ženami, voľte menšiu a decentnejšiu spoločnosť.

VZŤAH K OSTATNÝM
Žena veľmi dobre vie, že sa snažíte o najlepšie správanie, keď ju chcete zbaliť. Aby o vás mala pravdivú predstavu, bude sledovať, ako sa správate k ostatným. Dali ste servírke malé sprepitné? Ste držgroš. Robíte si žarty z tučného dievčaťa pri vedľajšom stole? Ste darebák. Podržal ste dvere tej starej pani? Ste sympaťák a ona bude chcieť vašu vizitku.

Viac sa dočítate v čísle Playboya 02 / 2016

playboy